Ostatní služby | Elektronické zabezpečovací systémy - Alerte

Videotelefony

Výhradně se specializujeme na instalace videotelefonu značky COMMAX.

Stále více zákazníku realizující své domy vyhledává možnost instalace videotelefonů, které jim přinášejí pohodlnou komunikaci s vizuálním zobrazením návštěvy a možnosti uložení snímku do paměti videotelefonu. Součásti videotelefonu je též elektrický vrátný, který jednoduchým stiskem uvolní zámek branky.

Videotelefon CDV-70UX můžete přihlásit do WiFi sítě a smartphonu či tabletu stáhnout aplikaci COMMAX SMART CALL, která je dostupná App Store a na Google Play.V případě zazvonění na dveřní stanici začne zvonit i smartphone a po aktivaci lze hlasově komunikovat s návštěvníkem a je možné ovládat i dveřní zámek.Tuto komunikaci můžete využívat kdekoliv, kde je přistup k mobilní datové síti.

 

Pult centrální ochrany

Spolupracujeme s jednou z předních agentur v republice (Jablotron Security).

Nestačí Vám pouhé upozornění alarmu na mobilní telefon? V tom případě by Vás mohlo zajímat napojení zabezpečovacího systému na Pult centrální ochrany. PCO je zcela logicky navazující článek na elektronická zabezpečení, alarmy či EZS.

Zaručená rychlost, spolehlivost a hlavně stálá pohotovost 24 hodin denně.

Spolupracujeme s jednou z předních agentur v republice. Tato spolupráce vám přinese klidný spánek, bezstarostné cestování a jistotu minimálních škod v případě pokusu o vloupání. Zároveň však nízké ceny jak za připojení, tak za pravidelné střežení.

Přejete-li si však agenturu na základě vlastního výběru, není to problém. Námi dodávaná elektronická zabezpečení jsou homologovaná a umějí komunikovat se všemi PCO.

 

Kontrola pochůzek

TVlastníte firmu a tlačí Vás fyzické střežení objektů? Systém kontroly pochůzek ohlídá, aby Vaše peníze nebyly utráceny zbytečně.

Řešením je označení trasy, kontrolní body, elektronický podpis. Systém Vám sám sdělí, zda strážný či najatá fyzická ostraha nešidí svou práci.

 

Servis

Dodáním systému naše služby nekončí. Jsme připraveni poskytnout záruční i pozáruční servis v rychlosti, která odpovídá důležitosti sortimentu.

Automaticky zajišťujeme periodické kontroly systémů. Snažíme se o to, aby jediná Vaše povinnost byla systém zapínat a vypínat a ničím jiným jste se nezatěžovali. S tím souvisí i nabídka až 5-leté záruky.

Díky síti našich techniků jsme k dispozici na celém území ČR.

 

Atypické aplikace

Použití alarmu se neváže výlučně na budovy nebo areály. Lze s nimi s úspěchem počítat při zabezpečení ložných ploch kamionů, obytných automobilů, parkovacích ploch, staveb klasických i ne právě obvyklých (např. stavby mostů, mobilní pracoviště, buňkoviště, jednotlivé úseky stavby apod.) zrovna tak jako např. při zajištění přenosného bazénu na Vaší zahradě. Rozhodující není to, co předpokládáte, že by možná šlo, ale to, o co si dokážete říci. Zbytek je na nás.

Neváhejte a ozvěte se nám. Uvidíte, že nalezneme řešení.

 

Nezávazná poptávka

Zajímá Vás spíše systém

Je pro Vás důležité

Zajímá Vás schopnost systému ohlásit

Jakou signalizaci poplachu upřednostňujete?

Je pro Vás žádoucí následný servis?

 

© Copyright 2019 ALERTE spol. s.r.o.